Hakkımızda

Tamamı ile bir aile şirketinin yönetiminde olan Martı Gıda, diğer adı ile Mevhibe İnönü Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, öğrenci misafirlerimizin gerek memnuniyetini gerek güvenliklerini sağlamada gerekse haftanın 7 günü, günün 24 saati yönetim desteği  ile binalarımızdaki yaşamları bir aile sıcaklığı ve güvenine taşımaktadır.

Mevhibe İnönü Malatya Öğrenci Yurtları olarak, eğitim ve öğretimin bir parçası olduğunu düşündüğümüz yurt işletmeciliğinin bir bayrak yarışı olduğunu özümsemekteyiz. Bu doğrultuda yurdumuzda kalan ve ailemizin birer üyesi olan öğrencilerimiz için üzerimize düşen sorumlulukları hakkıyla yerine getirerek çağımızın gereklerine en uygun standartları yakalamaktayız. Yüksek standartlarda ve kendimizi sürekli yenileyerek öğrencilerimizin rahat bir ortamda konforunu sağlamak Mevhibe İnönü Malatya Öğrenci Yurtları olarak temel gayemizdir. Bu amaç doğrultusunda her geçen gün daha iyi hizmet verebilme geyreti içerisindeyiz.
Hizmete başladığımız ilk günden itibaren misafirlerimizin(öğrencilerimizin) olumlu eleştirileri ve artan talepleri  doğrultusunda çağdaş ve modern hizmet bilinci ile Kız Öğrenci Yurdumuza ek olarak ikinci binamız olan Özel Erkek Yurdumuz da faaliyetine başlamıştır. Bize olan inancınız ve verdiğiniz şevk için tüm öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.

Şirketimiz ve işletmelerimiz; herhani bir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet veya cemaate bağlı değildir.